Nuo savo veiklos pradžios 2005 m. Nekilnojamojo turto agentūra „NT“ turi sukaupusi turtingą nekilnojamojo turto portfelį, o jos komanda vaidina svarbų vaidmenį optimizuojant finansines investicijas ir teikiant pasiūlymus dėl gyvenamosios aplinkos, kuri geriausiai atitiktų specialiuosius klientų kriterijus.

 

Pirkdami nekilnojamąjį turtą įvairiuose Lietuvos regionuose, turėtumėte būti labai gerai susipažinę su miestu ir jo apylinkėmis, kad jūsų gyvenamoji vieta atitiktų ir jūsų gyvenimo būdą, nesvarbu, ar jūs šeima, ar dirbantis diplomatas, finansų specialistas, jaunas specialistas, menininkas, ar studentas.

 

Nepaisant to, ar norite pirkti ar parduoti šeimos namą, butą agentūros „NT“ nekilnojamojo turto konsultantai mielai jums padės asmeniškai: dalinsis savo žiniomis, įtakos sferomis, ryšiais ir kompetencija, užtikrindami geresnį savo klientų atstovavimą ir tikrą konkurencinį pranašumą.

 

Komandos nariai turi tiek asmeninės, tiek profesinės patirties, kad galėtų atstovauti pardavėjams ir identifikuoti kiekvieno jiems atstovaujamo turto savybes ir vertę.

 

Norite išsamesnės informacijos,  susisiekite su mumis  telefonu +370 652 34621 arba

el.paštu: kestutis.kaunasnt@gmail.com

 

 

 

 

spausdinti